خودروسازی 3

شرکت خودرو سازی VOLVO و صنعت CNG

شرکت ولوو یک شرکت صنایع سنگین سوئدی است که در سال ۱۹۲۴ با مشارکت مدیر امور مالی کمپانی اس‌کااف؛ اسار گابریلسن و یکی از مهندسان ارشد این شرکت بنام؛ گوستاو لارسون، به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه اس‌کااف راه‌اندازی شد. هدف از تاسیس این شرکت، ساخت خودروهایی بود، که در مقابل سرمای هوای سوئد مقاومت داشته باشند و برای جاده‌های یخ‌زده و ناهموار این کشور بهینه شده باشند. ولوو سازندهٔ خودروهای سنگین و قطعات مربوط به آن می‌باشد. از جمله تولیدات این شرکت تریلی، کامیون، اتوبوس، تجهیزات ترابری و سازه‌ای، سامانه‌های پیش‌رانش دریایی و صنعتی، تجهیزات هوافضا و ارائه خدمات مالی است.

شرکت ولوو در نهایت در سال ۱۹۲۷ به عنوان یک شرکت خودروسازی، در شهر گوتنبورگ سوئد آغاز به کار کرد. این شرکت در آغاز شاخه‌ای از شرکت بلبرینگ‌سازی اس‌کااف به‌شمار می‌آمد، که در سال ۱۹۳۵ در پی ورود ولوو به بازار بورس اوراق بهادار سوئد، اس‌کااف سهامش در این شرکت را واگذار نمود.

گروه ولوو در سال ۱۹۹۹ اقدام به فروش بخش خودروهای سبک خود، تحت نام ولوو کارز، به ارزش ۶٫۴۵ میلیارد دلار، به شرکت آمریکایی فورد نمود. در سال ۲۰۱۰ میلادی فورد نیز ولوو کارز را با قیمت ۱٫۸ میلیارد دلار به شرکت چینی جیلی فروخت.

در حال حاضر شرکت ولوو تولیدکننده خودروهای سنگین شامل کامیون، اتوبوس و… می‌باشد و بخش خودروسازی آن، توسط شرکت جیلی مدیریت می‌شود.

 خودروسازی 1-3

یکی از خودروهای گازسوز شرکت خودروسازی ولوو، خودروهای کشنده سری Volvo VNM and VNL است. موتور این کشنده 12 سیلندر بوده و بین 350 تا 400 اسب بخار قدرت دارد و . . .

 

خودروسازی 2-3

خودرو سواری اس 60 شرکت ولوو که تولید آن از از سال 2000 آغاز شده بود و نسل اول آن در بین سالهای 2000 الی 2009 تولید می شد. نسل دوم آن از سال 2011 تا کنون در حال تولید و عرضه به بازار است و با نام V 60 در بازار شناخته می شود. این خودروها در بلزیک و سوئد مونتاژ شده است و موتور آن با 138 اسب بخار قدرت . . .

خودروسازی 3-3

یکی دیگر از خودروهای گازسوز NGV شرکت ولوو ، خودروی S80 است که با چهار موتور متفاوت به بازار عرضه شده است و نوع سی ان جی آن دارای موتور خطی با پنج سیلندر است. . .

 تماس با ما:

مدیریت طرح CNG
تهران- خیابان انقلاب- خیابان بهار جنوبی- نرسیده به خیابان سمیه- پلاک 109

کد پستی : 1561733344
شماره تلفن : 9-77500261-021
شماره نمابر: 77520552-021
مرکز پاسخگویی :  09627