CNG درشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

مدیریت طرح احداث و توسعه جایگاه‌های CNG در ساختار سازمانی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران متولی طرح احداث، توسعه و بهره برداری از جایگاه‌های سی ان جی کشور به همراه طرح گاز سوز نمودن خودروهای بنزین سوز است.

این مدیریت به عنوان یکی از مدیریت‌های شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ایران با همکاری مستمر با دیگر مدیریت‌ها و مناطق شرکت ملی پخش به شرح ذیل فعالیت می‌نماید.

1-      راهبری، احداث و توسعه جایگاههای CNG در سراسر کشور

2-      سیستم سازی، در خصوص صنعت CNG در حمل و نقل سبک کشور

3-      ارائه پیشنهادات و گزارشات تخصصی در جهت ارتقاء صنعت در کشور

این مدیریت بر اساس نظام اجرایی طرح‌های در دست اقدام صنعت نفت مسئول اجرای طرح ملی احداث و توسعه جایگاه‌های CNG کشور و پوشش سهم مصوب مصرف این سوخت پاک در سبد مصرف سوخت در بخش حمل و نقل می‌باشد که از لحاظ حجم پروژه در دست اقدام‌، و دستاوردهای ناشی از اجرای طرح‌، مسئولیت‌ یکی از بزرگترین و موفقیت آمیز ترین طرح‌های در دست اقدام وزارت نفت را در دست دارد.

این مدیریت در حوزه مسئولیت های محوله با راهبری قرارداد های منعقد شده  با شرکت های بزرگ تامین کننده تجهیزات CNG، سازندگان جایگاه ها، پیمانکاران بهره بردار و تعمیر و نگهداشت جایگاه های CNG و تبدیل کارگاهی خودروهای گاز سوز موفق شده است علاوه بر بهره‌گیری از سازمان تابعه خود‌،  از ابتدای طرح با ایجاد حدود 25000 فرصت شغلی به صورت مستقیم و و غیر مستقیم از طریق شرکت‌های مشاورو پیمانکار پروژه ملی صنعت CNG، امور محوله را بر اساس برنامه زمان بندی شده اجرا نماید.


 

 

 تصویر انبار نت

 بانکرینک  

 تصویر جایگاه های سوخت

 

 

 

 خانه ای در تهران

 

سفر به دیروز

 ایران گردی

 

 

درباره مدیر طرح CNG

مهندس قاسمی     

تماس

حمید قاسمی ده چشمه

مدیر طرح CNG شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

 

بیشتر بدانیم

 

 

 تماس با ما:

مدیریت طرح CNG
تهران- خیابان انقلاب- خیابان بهار جنوبی- نرسیده به خیابان سمیه- پلاک 109

کد پستی : 1561733344
شماره تلفن : 9-77500261-021
شماره نمابر: 77520552-021
مرکز پاسخگویی :  09627